Kanal Arıza

Kanal Arıza

Kanal alt yapı çalışma alanında firmamıza yönelen talepler sonucunda başta Ankara olmak üzere Türkiye geneli hizmet faaliyet alanlarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz. KANAL ARIZA ciddi alt yapı ve deneyim gerektiren bir hizmet türüdür. Profesyonel kanalizasyon onarım ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize günün her saati 7/24 hizmet sağlayarak her türlü alt yapı sorunlarına çözüm getirmekteyiz.

Ankara kanalizasyon arıza ve kanalizasyon tıkanmalarına Yatay Sondaj Teknolojisi’ni kullanan makinalarımız ile daha hızlı ve etkili çözümler sunmaktayız. Kanalizasyon tıkanması veya çeşitli kanalizasyon arızalarında bize başvurabilirsiniz. Yeni kanalizasyon yapımı ile ilgili deneyimlerimizden de faydalanabilirsiniz. Yönlendirilebilir Yatay Sondaj ve Helezonlu Yatay Sondaj makinalarımızla kanalizasyon yapımını daha kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliriz. AyrıcaYüksek katlı apartman binaları, iş yerleri ve dükkan gibi yerlerde oluşan atık su giderlerinin gerek insan gücünden faydalanarak gerekse profesyonel görüntülü kanal temizlik makineleri ile hizmetler sağlamaktayız. Tıkanıklık sorunlarında kullanılan makineler ile aynı sorunu ikinci kez bir daha yaşamadan kaliteli hizmet anlayışımızla güvenilir bir hizmet sağlamaktayız.

Yenilmez Grup Yatay Sondaj olarak, pazarın gerektirdiği hız ve esnekliği çabuk ve güvenli çözümlerle karşılamaktayız. Kullandığımız yüksek teknoloji ile, en zor şartlar altında bile altyapı boruları döşenmesinde tercih edilmekteyiz. Altyapı firmalarının ihtiyaçlarına Yatay Sondaj Metodu sayesinde yıkma ve yüzey açma (kazı) gerektirmeyen esnek ve hızlı çözümler sağlayabilmekteyiz.

Çevre ile ilgili konular çoğu firmalar tarafından fazla önemsenmese de, çevrenin korunması firmamız için önem arz etmektedir. Yenilmez Grup Yatay Sondaj olarak, kullandığımız ürünler çevreye hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Toprağın doğal muhtevasını, örneğin ağaç köklerini korumasına ilaveten, kullanılan akışkanların doğal yaşama hiç bir zararlı etkisi bulunmamaktadır.

Altyapı firmalarının ihtiyaçlarına Yatay Sondaj Metodu sayesinde yıkma ve yüzey açma gerektirmeyen esnek ve hızlı çözümler sağlayabilmekteyiz.

Kanal Arıza, Altyapı Tesisatı, Kanal Yapımı, Onarımı, Kurulumu ve Yenilenmesi hizmetini veren firmamız sizlere 7/24 saat hizmet vermektedir. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İLETİŞİM:
TEL: 0312 365 43 81
GSM: 0535 314 18 42
GSM: 0507 547 55 13

web tasarım ankara
ankara elektrikçiçankaya elektrikçi