Kurumsal

Kurumsal

Şirket Tarihçesi

2008 yılında kurulan Yenilmez Grup; Sinyalizasyon, Teleminikasyon gibi çeşitli altyapı alanlarında çalışma faliyetlerine başladı. 2008 itibariyle, güvenilirlik ve itibar içerisinde büyüyen bir müşteri tabanı ile, birçok başarılı projeye imzasını attı. Daha sonra büyük proje ve altyapı geçişlerinde müşteri taleplerini karşılamak üzere Yönlendirilebilir Yatay Sondaj, Helezonlu Yatay Delgi ve Yatay Boru Sürme (Boring Sistemi) ve ekipmanları üzerine yatırım yaparak faaliyet alanını daha da genişletti. Bugün Yenilmez Grup, Yatay Delgi alanında, Türkiye geneli bütün ihtiyaçları karşılayabilecek duruma gelmiş ve Bu sektörde Türkiye’nin önemli firmalarındandır.

Değerlerimiz

 

Sağlık ve Güvenlik

Sağlık ve güvenlik şirketimizin temel prensibidir. Çalışanlarımızın sağlık ve güvenliği için, tüm inşaat faaliyetlerimizde gerekli olan tüm güvenlik tedbirlerini almak, , firmamız için çok büyük bir önem arz etmektedir.

Çevre

Biz faaliyetlerimizi sürdürürken çevre etkileri ve çevreye zararı en aza indirmek için gelişmiş bir politika izlemekteyiz.